زمانی که سرپرستی یک سگ را به عهده می گیرید، باید به تغذیه آن به خوبی دقت کنید. برخی از نژاد های سگ مستعد بیماری های ژنتیکی مختص به نژاد خود هستند. تغذیه درست می تواند نقش بسیاری در کاهش و یا کنترل این بیماری ها داشته باشد. بنابراین باید نهایت دقت را به غذا و تشویقی های سگ داشته باشید. برند های مختلفی از انواع این غذاها برای ایجاد انگیزه و شاد نگه داشتن سگ ها وجود دارد. اما همه آن ها برای سگ شما مناسب نخواهد بود. اگر می خواهید صاحب مهربانی باشید باید غذا ها را بشناسید و علاوه بر تامین نیاز های روحی سگتان به تغذیه و هر چیزی که قرار است بخورد باید نهایت دقت را داشته باشید.

وجود برند های مختلف برای تغذیه و تشویق سگ می تواند هرکسی را سردرگم کند. علاوه بر این برای هر سنی از سگ خود لازم است از مواد تغذیه ای متناسب با آن استفاده کنید. همین موارد ما را بر این داشت تا در پت لاین انواع غذا و تشویقی های سگ را به شما معرفی کنیم و به نقد و بررسی هر کدام بپردازیم. می توانید به همراه ما به صورت روزانه انواع این غذا ها را بررسی کرده و به شما خواهیم گفت چطور آن ها را با توجه به سن سگ خود انتخاب کنید. ما به شما طرز تهیه انواع تشویقی ها و کوکی های مورد علاقه سگتان را نیز آموزش خواهیم داد. می توانید از آن ها برای شادتر کردن سگ خود و تقویت قوای جسمانی او استفاده کنید.

تغذیه سگ ها با برنج

تغذیه سگ با برنج و باید و نبایدهای آن

تغذیه سگ با برنج و باید و نبایدهای آن
در نگهداری سگ توجه به غذای آن از مهم ترین نکات است. تغذیه سگ با برنج از سوالات رایج مشتریان بود که در این مطلب به طور کامل پاسخ داده شده است.

ادامه مطلب