گربه ها از جمله حیوانات خانگی محبوبی هستند که دارای نژاد های مختلف نیز می باشند. این که بخواهید یک گربه را بپذیرید کار خوبی بوده و می توانید در اکثر مواقع یک دوست با محبت و وفادار برای خود داشته باشید. اما نکته ای که حائز اهمیت است توجه به سلامت و بهداشت گربه شما است. پس باید نکاتی که در مورد سلامت آن ها و بهداشتشان است به طور کامل توجه کنید.

گربه ها نژاد های زیادی دارند. برخی از آن ها حساس و برخی دیگر جزو نژاد های مقاوم هستند. تغذیه متفاوت و همچنین شرایط زندگی مختلف تاثیر مستقیمی بر روی دستورالعمل های مراقبتی شما خواهد داشت. بنابراین قدم اول جهت حفظ سلامت و بهداشت گربه خود شناخت نژاد آن و خصوصیات و ویژگی هایش است. هر گربه نیز خصوصیات اخلاقی مخصوص داشته و از نظر روانی خلق و خوی متفاوتی حتی با همسالان نژاد خود دارد. بنابراین شما لازم است به طور مداوم اطلاعات خود را به روز کنید.

اما ما در پت لاین برآن شدیم تا مطالب به روزی را گردآوری کنیم. می خواهیم به شما کمک کنیم تا هرچه بیشتر با خصوصیات و روش های نگهداری از حیوان خانگی خود آشنا شوید. انواع روش ها بیان شده به روز بوده و همچنین ما امکانات لازم برای حفظ سلامت گربه شما را نیز تامین می کنیم. غذا های خشک، تشویقی ها و هر آنچه که برای دوست وفا دار خود نیاز دارید را یک جا می توانید داشته باشید. می توانید با استفاده از آموزش ها و دستور العمل های ساده هر چیزی که مربوط به سلامت گربه شما است را رعایت کرده و به طول عمر او نیز کمک کنید.

تاثیر نگهداری گربه بر سلامت کودکان

تاثیر نگهداری گربه بر سلامت کودکان

تاثیر نگهداری گربه بر سلامت کودکان
همواره نگرانی های بسیار زیادی در خصوص تاثیر نگهداری گربه بر سلامت کودکان وجود دارد که چیتا پت در این مطلب قصد داشته است تا حدی این نگرانی ها را رفع کند.

ادامه مطلب

بی اشتهایی گربه ها

بی اشتهایی گربه ها کی رخ می دهد؟

بی اشتهایی گربه ها کی رخ می دهد؟
بی اشتهایی در گربه ها از جمله مواردی است که ممکن است با آن رو به رو شوید. قبل از هر اقدام لازم است که دلایل آن را بررسی کنید. با ما این دلایل را پیدا کنید.

ادامه مطلب