سگ ها از جمله حیوانات خانگی محبوبی هستند که دارای نژاد های مختلف نیز می باشند. این که بخواهید یک سگ را بپذیرید کار خوبی بوده و می توانید در اکثر مواقع یک دوست با محبت و وفادار برای خود داشته باشید. اما نکته ای که حائز اهمیت است توجه به سلامت و بهداشت سگ شما است. پس باید نکاتی که در مورد سلامت آن ها و بهداشتشان است به طور کامل توجه کنید.

سگ ها نژاد های زیادی دارند. برخی از آن ها حساس و برخی دیگر جزو نژاد های مقاوم هستند. تغذیه متفاوت و همچنین شرایط زندگی مختلف تاثیر مستقیمی بر روی دستورالعمل های مراقبتی شما خواهد داشت. بنابراین قدم اول جهت حفظ سلامت و بهداشت سگ خود شناخت نژاد آن و خصوصیات و ویژگی هایش است. هر سگ نیز خصوصیات اخلاقی مخصوص داشته و از نظر روانی خلق و خوی متفاوتی حتی با همسالان نژاد خود دارد. بنابراین شما لازم است به طور مداوم اطلاعات خود را به روز کنید.

اما ما در پت لاین برآن شدیم تا مطالب به روزی را گردآوری کنیم. می خواهیم به شما کمک کنیم تا هرچه بیشتر با خصوصیات و روش های نگهداری از حیوان خانگی خود آشنا شوید. انواع روش ها بیان شده به روز بوده و همچنین ما امکانات لازم برای حفظ سلامت سگ شما را نیز تامین می کنیم. غذا های خشک، تشویقی ها و هر آنچه که برای دوست وفا دار خود نیاز دارید را یک جا می توانید داشته باشید.

بهداشت دهان و دندان سگ ها

بهداشت دهان و دندان سگ ها چقدر مهم است؟

بهداشت دهان و دندان سگ ها چقدر مهم است؟
بهداشت دهان و دندان سگ ها از جمله مهمترین نکاتی است که باید رعایت کنید. دندان های پوسیده سبب مشکلات قلبی، کلیوی و… برای سگ شما خواهد شد.

ادامه مطلب

سگ های مسن

سگ های مسن و مشکلات سلامتی آن ها

سگ های مسن و مشکلات سلامتی آن ها
سگ های مسن با مشکلات و چالش هایی رو به رو می شوند که ما به می توانید از ابتلا به این مشکلات و یا حل آن ها کمک کنیم. اما چگونگی اش را اینجا بیان کرده ایم.

ادامه مطلب