انواع نژاد سگ

بهترین نژاد سگ خانگی

بهترین نژاد سگ خانگی

به جرات می توان گفت که سگ ها از جمله دوست داشتنی ترین و مهربان ترین حیواناتی هستند که می توانید یک یا چند تا از آن ها را در خانه داشته باشید. اگر می خواهید برای اولین بار سرپرسی یک سگ را قبول کنید، بهتر است نژاد های خانگی که می توانند خیلی زود با همه کنار بیایند را انتخاب کنید. در ادامه ما به شما بهترین نژاد سگ خانگی که برای شما مناسب خواهند بود را معرفی می کنیم.

نژاد پودل (Poodle)

نژاد سگ های خانگی

یکی از زیباترین و بهترین نژاد سگ خانگی در بین بهترین نژاد سگ خانگی، نژاد پودل (Poodle) است. این نوع سگ دارای قیافه ای کوچک است. ظاهر دوست داشتنی و کوچک آن ها هر کسی را به خود جذب می کند. این نژاد در بیشتر محیط ها سازگار هستند، به حرف های شما گوش می دهند و به سرعت هر چه که بگویید یاد می گیرند. این نژاد بسیار پر انرژی نیز می باشند. پس اگر دارای خانواده ای شاد و پر جمعیت هستید می توانید سرپرستی این سگ های زیبا و دوست داشتنی را برعهده بگیرید. این سگ ها به محیط شاد و پر انرژی نیاز دارند. مو های این نژاد فر بوده و به مراقبت بیشتری نیاز دارد. بنابراین به آرایشگر ماهی یک بار بیشتر نیاز خواهید داشت.

مالتیز (Maltese) بهترین نژاد سگ خانگی

مالتیز (Maltese)

اگر فکر می کنید که تازگی دچار افسردگی شده اید، می توانید بر روی قبول سرپرستی یک سگ نژاد مالتیز حساب کنید. این سگ ها به قدری شاد و پرانرژی هستند که انگار پایانی برای انرژی آن ها وجود ندارد. این سگ ها بسیار وفا دار بوده و می توانند با هوش فراوان خود شما را به هیجان وا دارند. یکی از رفتار های این نژاد بازی های فراوان است. بعد از تمام شدن بازی سگ نیاز به آغوش داشته و نیاز دارد که آن را نوازش کنید.

بیچون فرایز ( Bichon Frise)

بیچون فرایز ( Bichon Frise)

سگ های نژاد بیچون فرایز بسیار دوست داشتنی و جذاب هستند. آنها دارای موهای بلند و کمی فردار، گوشهای بلند و افتاده، چشم های گرد و سیاه رنگ، گردنی بلند کمانی شکل و دمی که در پشت او کامل فر خورده است می باشند. بیچون فرایز بسیار شاد، سرزنده و رفتاری دوستانه دارد هم چنین به فعالیت و بازی کردن بسیار علاقه مند است. آنها اغلب به رنگ سفید و کرم روشن یافت می شود.

نژاد های دیگری نیز وجود دارند که می توانید سرپرسی آن ها را به عنوان یک حیوان خانگی قبول کنید. اما پت لاین به شما توصیه می کند که با توجه به شرایط خود حیوان خانگی را به سرپرسی قبول کنید. این شرایط به شما کمک می کند که انتخاب خوبی داشته باشید. این 3 نژاد که به شما معرفی کرده ایم، از جمله نژاد های دوست داشتنی هستند که حتی اگر فرزند کوچکی نیز دارید خطرناک نخواهد بود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.