برند ها

برند Dibaq و معرفی آن

برند Dibaq

سال 1951 بود که کمپانی Dibaq در اسپانیا شروع به تولید غذای مخصوص سگ و گربه کرد. این کمپانی در ابتدا کار خود را با 1000 نفر شروع کرد. و اکنون این کمپانی با بیش از 30 هزار کارمند، معاملات تجاری و فروش محصولات خود را با 50 کشور دنیا انجام می دهد. این کمپانی شعار همواره محصولات طبیعی و همواره پیشرفت را سرلوحه کاری خود قرار داده است. غذا های این کمپانی برای تمامی سگ ها و گربه ها بسیار مناسب است. در ادامه بیان ویژگی های برند Dibaq خواهیم پرداخت.

اختصاص بودجه های قابل توجه

برند Dibaq کمپانی گسترده ای است که فعالیت های خود را تنها به تولید غذا محدود نمی کند. از تولید تا مصرف این کمپانی تماما از محصولات خود استفاده می کند. برای این منظور کمپانی دام داری ها و گاو داری های بزرگی تاسیس کرده است. همچنین کمپانی های ماشین آلات بزرگ این برند در سراسر اسپانیا، مکزیک و جمهوری چک تولید می شوند.

این کمپانی علاوه بر این موارد موسسه های خیره ای در زمنیه نگهداری از سگ ها و گربه ها نیز ایجاد کرده است. می توانید به این موسسات رفته و هم حیوان خانگی مورد علاقه خود را بخرید و هم غذا های مورد نیاز او را دریافت کنید.

Dibaq به طور سالانه بودجه های قابل توجهی را به کار تحقیق و بررسی در زمینه تولید مواد غذایی با کیفیت برای حیوانات خانگی صرف می کند.

ایجاد پناهگاه حیوانات توسط برند Dibaq

در سال 2011 این شرکت به طور سراسری پناهگاه هایی برای حیوانات بی خانمان درست کرد. او از این حیوانات نگهداری کرده و مشکلات درمانی آن ها را بررسی می کند. از این حیوانات برای بررسی غذا های جدید نیز استفاده می شود. آن ها در روند آزمایش هیچ آسیبی ندیده و می توانید به طور رایگان آن ها را به سرپرستی نیز قبول کنید.

شرکت Dibaq زیر مجوعه های دیگری نیز دارد که آن ها نیز در کار صادرات محصول این کمپانی به دیگر کشور ها هستند. همچنین این برند کار تامین مواد اولیه دیگر برند ها را نیز انجام میدهد.

شما از این برند استفاده کرده اید؟ به نظر شما کیفیت محصولات آن قابل قبول است؟ تجربیات خود را در این صفحه با دیگر کاربران در میان بگذارید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.