یکی از اساسی ترین مراحل قبول سرپرسی یک توله گربه، مسائل آموزشی و تربیتی آن است. آموزش و تربیت گربه کاری است که نیاز به صبر و حوصله زیادی دارد. علاوه بر این که نژاد های مختلف نیاز به آموزش های متفاوتی دارند. برخی از نژاد های گربه بازیگوش بوده و بازی را بیشتر دوست دارند تا آموزش دیدن. برخی دیگر باهوش بوده و به سرعت نیز می آموزند. برخی از نژاد ها بسیار حساس بوده و تحت هیچ شرایطی نباید تنبیه شوند.

به طور کلی اگر برای اولین بار است که می خواهید از یک توله گربه مراقبت کنید باید کامل مراحل آموزش و تربیت گربه را پشت سر بگذارید. سعی کنید در تمام مراحل صبور باشید. از تشویقی ها حتما استفاده کنید. بعد از دیر یادگرفتن گربه نباید اصلا خشونت به خرج دهید. همچنین باید به گربه بیاموزید که لازم است در جای مخصوص به خود به دستشویی برود و زمانی را برای خوابیدن و خوراک او تعیین کنید. در تمام مراحل نیز باید مراقبت های بهداشتی را کامل دنبال کنید.

آموزش دادن به یک گربه شاید در نگاه اول کاری سخت به نظر برسد اما همین که شروع کنید هم شما از یاد دادن به گربه تان لذت می برید و هم او با کشف کار هایی که شما را خوشحال می کند احساس رضایت بیشتری خواهد کرد. پت لاین در تمام مراحل کنار شما است تا گربه خود را به خوبی تربیت کنید و بدون نگرانی او را آموزش دهید. پس در این مراحل همراه ما باشید.

5 نکته مهم در آموزش گربه

5 نکته مهم در آموزش گربه مانند سگ

5 نکته مهم در آموزش گربه مانند سگ
گربه ها را بخاطر بد قلقی سرزنش نکنید. ما در اینجا 5 نکته مهم در آموزش گربه مانند سگ را برای شما بیان کرده ایم تا بتوانید با آن ها به بهترین نتیجه برسید.

ادامه مطلب

تربیت گربه

تربیت گربه و اشتباهات رایج در آن

تربیت گربه و اشتباهات رایج در آن
تربیت گربه ها یکی از مهمترین کار هایی است که باید در بدون قبول سرپرستی انجام دهید. اما اشتباهاتی که باید از آن ها خود داری کنید را با ما دنبال کنید.

ادامه مطلب