یکی از اساسی ترین مراحل قبول سرپرسی یک توله سگ، مسائل آموزشی و تربیتی آن است. آموزش و تربیت سگ کاری است که نیاز به صبر و حوصله زیادی دارد. علاوه بر این که نژاد های مختلف نیاز به آموزش های متفاوتی دارند. برخی از نژاد های سگ بازیگوش بوده و بازی را بیشتر دوست دارند تا آموزش دیدن. برخی دیگر باهوش بوده و به سرعت نیز می آموزند. برخی از نژاد ها بسیار حساس بوده و تحت هیچ شرایطی نباید تنبیه شوند.

به طور کلی اگر برای اولین بار است که می خواهید از یک توله سگ مراقبت کنید باید کامل مراحل آموزش و تربیت سگ را پشت سر بگذارید. سعی کنید در تمام مراحل صبور باشید. از تشویقی ها حتما استفاده کنید. بعد از دیر یادگرفتن سگ نباید اصلا خشونت به خرج دهید. همچنین باید به سگ بیاموزید که لازم است در جای مخصوص به خود به دستشویی برود و زمانی را برای خوابیدن و خوراک او تعیین کنید. در تمام مراحل نیز باید مراقبت های بهداشتی را کامل دنبال کنید.

آموزش دادن به یک سگ شاید در نگاه اول کاری سخت به نظر برسد اما همین که شروع کنید هم شما از یاد دادن به سگتان لذت می برید و هم او با کشف کار هایی که شما را خوشحال می کند احساس رضایت بیشتری خواهد کرد. پت لاین در تمام مراحل کنار شما است تا سگ خود را به خوبی تربیت کنید و بدون نگرانی او را آموزش دهید. پس در این مراحل همراه ما باشید.

روش های پرطرفدار تربیت سگ های خانگی

روش های پرطرفدار تربیت سگ ها (بخش 1)

روش های پرطرفدار تربیت سگ ها
بارها پیش آمده است که افراد مختلف در تربیت سگ خود دچار اشتباه شده و به نتیجه عکس رسیده اند. روش های پرطرفدار تربیت سگ ها شما را با بهترین متد آشنا می کند.

ادامه مطلب

آموزش و تربیت سگ های آپارتمانی

آموزش و تربیت سگ های آپارتمانی

آموزش و تربیت سگ های آپارتمانی
آموزش و تربیت سگ های آپارتمانی یکی از لذت بخش ترین کار هایی است که می توانید با چند قدم ساده آموخته و سگ خود را برای زندگی آپارتمانی به راحتی آماده کنید.

ادامه مطلب